O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2019 yil 21 noyabrgi "O'zbekiston Respublikasi Transport vazirligi huzuridagi Avtomobil yo'llari qo'mitasining faoliyatini rivojlantirish va qo'llab-quvvatlash jamg'armasi to'g'risidagi nizomni hamda O'zbekiston Respublikasi Transport vazirligi huzuridagi Avtomobil yo'llari qo'mitasi va unga idoraviy mansub tashkilotlar xodimlari mehnatiga haq to'lsh va moddiy rag'batlantirish tartibi to'g'risidagi nizomni tasdiqlash haqida"gi 924-sonli qarori
5469 21-Noyabr, 2019 Chop etish Yuklab olish (PDF 11 Kb)
O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2019 yil 21 noyabrgi   "O'zbekiston Respublikasi Transport vazirligi huzuridagi Avtomobil yo'llari qo'mitasining faoliyatini rivojlantirish va qo'llab-quvvatlash jamg'armasi to'g'risidagi nizomni hamda O'zbekiston Respublikasi Transport vazirligi huzuridagi Avtomobil yo'llari qo'mitasi va unga idoraviy mansub tashkilotlar xodimlari mehnatiga haq to'lsh va moddiy rag'batlantirish tartibi to'g'risidagi nizomni tasdiqlash haqida"gi 924-sonli qarori

Об утверждении положения о фонде развития и поддержке деятельности комитета по Автомобильным Дорогам при министерстве Транспорта Республики Узбекистан и положения о порядке оплаты труда и материального стимулирования работников комитета по автомобильным дорогам при министерстве Транспорта Республики Узбекистан и его подведомственных организаций (Постановление Кабинета Министров Республики Узбекистан №924 21.11.2019)
5566 21 нояб., 2019 Распечатать Скачать (PDF 91 Kb)