Oʼzbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasining 2020 yil 5 martdagi 124-son qaroriga asosan amalga oshirilayotgan "Osiyo taraqqiyot banki ishtirokidagi "А-380 "Gʼuzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yoʼlining 964-1204 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasida iqtisod qilingan mablagʼlar hisobidan А-380 "Gʼuzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yoʼlining 673-698 km (25 km) qismini hamda 4R180 yoʼlining 4 km 0-4 km qismini rekonstruksiya qilish loyihasini amalga oshirish belgilangan.
2974 8-Fevral, 2023 Chop etish Yuklab olish (PDF 10 Kb)
Oʼzbekiston RespublikasiVazirlar Mahkamasining 2020 yil 5 martdagi 124-son qaroriga asosan amalgaoshirilayotgan "Osiyo taraqqiyot banki ishtirokidagi "А-380 "Gʼuzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yoʼlining 964-1204 km qisminirekonstruksiya qilish" loyihasida iqtisod qilingan mablagʼlar hisobidan А-380"Gʼuzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yoʼlining 673-698 km (25 km) qisminihamda 4R180 yoʼlining 4 km 0-4 km qismini rekonstruksiya qilish loyihasiniamalga oshirish belgilangan.

Утверждено реализовать проект реконструкции автомобильной дороги А 380 "Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу" на участке км 673-698 и дороги 4Р180 км 0-4 км (4 км) за счет экономии средств в рамках проекта "Реконструкция автомобильной дороги А 380 Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу" на участке км 694-1204", реализуемый на основании постановления Кабинета Министров Республики Узбекистан от 5 марта 2020 года № 124
Утверждено реализоватьпроект реконструкции автомобильной дороги А 380 "Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу" научастке км 673-698 и дороги 4Р180 км 0-4 км (4 км) за счет экономии средств врамках проекта "Реконструкция автомобильной дороги А 380 Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу"на участке км 694-1204", реализуемый на основании постановления КабинетаМинистров Республики Узбекистан от 5 марта 2020 года № 124