Avtomobil yo'llari qo'mitasi bilan Osiyo taraqqiyot banki (OTB) o'rtasida tuzilgan kelishuvga asosan "A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yo'lining 228-315 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi amalga oshirilmoqda. Loyiha doirasida OTB talablariga asosan ishlab chiqilgan "Ijtimoiy himoya monitoringi" hisoboti yangilandi.
2515 29-Noyabr, 2022 Chop etish Yuklab olish (PDF 9 Kb)
Ushbu hujjat, 2022 yilning iyunida sanalangan bo'lib, O'zbekiston Respublikasidagi OTB loyihasi uchun taqdim qilingan.

В соответствии с достигнутыми договоренностями между Азиатским банком развития и Комитетом по автомобильным дорогам, реализуется проект "Реконструкция автомобильной дороги А-380 "Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу" на участке 228-315 км". В рамках проекта, в соответствии с требованиями Азиатского банка развития разработан "Отчет о мониторинге социальных защитных мер" (отчет на английском и узбекском языках).
2499 29 нояб., 2022 Распечатать Скачать (PDF 90 Kb)
В соответствии с достигнутыми договоренностями между Азиатским банком развития и Комитетом по автомобильным дорогам, реализуется проект "Реконструкция  автомобильной дороги А-380 "Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу"
на участке 228-315 км". В рамках проекта, в соответствии с требованиями Азиатского банка развития разработан "