Avtomobil yo'llari qo'mitasi bilan Osiyo taraqqiyot banki (OTB) o'rtasida tuzilgan kelishuvga asosan "A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yo'lining 228-315 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi amalga oshirilmoqda. Loyiha doirasida OTB talablariga asosan ishlab chiqilgan "Ijtimoiy himoya monitoringi" hisoboti yangilandi.
2515 29-Noyabr, 2022 Chop etish Yuklab olish (PDF 9 Kb)
Ushbu hujjat, 2022 yilning iyunida sanalangan bo'lib, O'zbekiston Respublikasidagi OTB loyihasi uchun taqdim qilingan.

According to the agreement between the Committee for Roads and the Asian Development Bank (ADB), the project "Reconstruction of the A-380 "Guzar-Bukhara-Nukus-Beyneu" road on the 228-315 km section" is being implemented. "Social Safeguard Monitoring Report" was developed in accordance with ADB requirements under the project and was updated.
2500 November 29, 2022 Print Download (PDF 9 Kb)
This document is dated June 2022 and was submitted for the ADB project in the Republic of Uzbekistan.