Osiyo taraqqiyot banki ishtirokidagi "A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yo'lining 228-315 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi doirasida ishlab chiqilgan "Ijtimoiy himoya bo'yicha tekshiruv" hisoboti.
2533 2-Dekabr, 2021 Chop etish Yuklab olish (PDF 9 Kb)
Avtomobil yo'llari qo'mitasi bilan Osiyo taraqqiyot banki (OTB) o'rtasida tuzilgan kelishuvga asosan "A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yo'lining 228-315 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi amalga oshirilmoqda. Loyiha doirasida OTB talablariga asosan ishlab chiqilgan "Ijtimoiy himoya bo'yicha tekshiruv" hisoboti yangilandi.
Ushbu hujjat, 2021 yilning sentabrida sanalangan bo'lib, O'zbekiston Respublikasidagi OTB loyihasi uchun taqdim qilingan.

"Social Safeguard Due Diligence Report" developed within the implementation of the project "Reconstruction of the A-380 "Guzar-Bukhara-Nukus-Beyneu" road on the 228-315 km section" with the participation of the Asian Development Bank.
According to the agreement between the Committee for Roads and the Asian Development Bank (ADB), the project "Reconstruction of the A-380 "Guzar-Bukhara-Nukus-Beyneu" road on the 228-315 km section" is being implemented. "Social Safeguard Due Diligence Report" was developed in accordance with ADB requirements under the project and was updated.
This document is dated September 2021 and was submitted for the ADB project in the Republic of Uzbekistan.