Osiyo taraqqiyot banki ishtirokidagi "A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yo'lining 228-315 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi doirasida ishlab chiqilgan "Ijtimoiy himoya bo'yicha tekshiruv" hisoboti.
2533 2-Dekabr, 2021 Chop etish Yuklab olish (PDF 9 Kb)
Avtomobil yo'llari qo'mitasi bilan Osiyo taraqqiyot banki (OTB) o'rtasida tuzilgan kelishuvga asosan "A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yo'lining 228-315 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi amalga oshirilmoqda. Loyiha doirasida OTB talablariga asosan ishlab chiqilgan "Ijtimoiy himoya bo'yicha tekshiruv" hisoboti yangilandi.
Ushbu hujjat, 2021 yilning sentabrida sanalangan bo'lib, O'zbekiston Respublikasidagi OTB loyihasi uchun taqdim qilingan.

"Отчет о комплексной проверке социальной защиты", разработонному в рамках реализации проекта "Реконструкция автомобильной дороги А-380 "Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу" на участке 228-315 км" с участием Азиатского банка развития.
В соответствии с достигнутыми договоренностями между Азиатским банком развития и Комитетом по автомобильным дорогам, реализуется проект "Реконструкция автомобильной дороги А-380 "Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу" на участке 228-315 км". В рамках проекта, в соответствии с требованиями Азиатского банка развития разработан "Отчет о комплексной проверке социальной защиты".