Tender hujjatlarini topshirish muddatini uzaytirish bo'yicha
Shartnoma nomi: А-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beynov" avtomobil yo'lining 150-228 km qismini sement-beton qoplama bilan qayta qurish loyihasi
2021 yil 11 noyabrda qilingan e'longa asosan tender hujjatlarining 22.2 bandi, 1-Bo'limi "Tender qatnashuvchilar uchun ko'rsatma (TQK)" ga ko'ra, Tender taklflarini topshirish muddati 2022 yil 14 yanvardan 2022 yil 4 fevralcha uzaytirildi. Tender takliflarini topshirish muddatiga bog'liq Tender hujatlarining barcha bandlari quyidagilarni inobatga olib, lekin shu bilan cheklanmagan holda yangilanishi zarur:
TQK 22.1 II Bo'lim – Tender ma'lumotnomasi (TM):
Tender takliflarini topshirish muddati:
Sana: 4 fevral 2022 yil.
Vaqt: 15:00 (Toshkent vaqti bilan)
TQK 25.1 II Bo'lim– Tender ma'lumotnomasi (TM):
Tender takliflarini ochilish manzili:
Mustaqilik ko'chasi, 68-uy,
Konferensiyalar xonasi (Meeting Room), 2-etaj. O'zbekiston Respublikasi Transport vazirigi huzuridagi Avtomobil yo'llari qo'mitasi.

3881 January 14, 2022 Print Download (PDF 9 Kb)
Contract title: Reconstruction of the automobile road A-380 "Guzar-Bukhara-Nukus-Beyneu" on the section 150-228 km with a cement concrete pavement
With reference to the Tender Document issued on November 11, 2021 in accordance with Section I – Instructions to Tenderers (ITT) Clause 22.2, the deadline for the submission of Tenders is extended from January 14, 2022 to February 4, 2022.
ITT 22.1 Section II – Tender Data Sheet (TDS):
The deadline for Tender submission is:
Date: February 4, 2022
ITT 25.1 Section II – Tender Data Sheet (TDS):
The Tender opening shall take place at:
Street Address: Mustakillik avenue, 68
Conference hall (Meeting Room), second floor of the Committee for roads under Ministry of Transport of the Republic of Uzbekistan