Tender hujjatlarini topshirish muddatini uzaytirish bo'yicha
Shartnoma nomi: А-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beynov" avtomobil yo'lining 150-228 km qismini sement-beton qoplama bilan qayta qurish loyihasi
2021 yil 11 noyabrda qilingan e'longa asosan tender hujjatlarining 22.2 bandi, 1-Bo'limi "Tender qatnashuvchilar uchun ko'rsatma (TQK)" ga ko'ra, Tender taklflarini topshirish muddati 2022 yil 14 yanvardan 2022 yil 4 fevralcha uzaytirildi. Tender takliflarini topshirish muddatiga bog'liq Tender hujatlarining barcha bandlari quyidagilarni inobatga olib, lekin shu bilan cheklanmagan holda yangilanishi zarur:
TQK 22.1 II Bo'lim – Tender ma'lumotnomasi (TM):
Tender takliflarini topshirish muddati:
Sana: 4 fevral 2022 yil.
Vaqt: 15:00 (Toshkent vaqti bilan)
TQK 25.1 II Bo'lim– Tender ma'lumotnomasi (TM):
Tender takliflarini ochilish manzili:
Mustaqilik ko'chasi, 68-uy,
Konferensiyalar xonasi (Meeting Room), 2-etaj. O'zbekiston Respublikasi Transport vazirigi huzuridagi Avtomobil yo'llari qo'mitasi.

3793 14 янв., 2022 Распечатать Скачать (PDF 91 Kb)
Название Контракта: Реконструкция автомобильной дороги А-380 "Гузар-Бухара-Нукус-Бейнеу" на участке 150-228 км с устройством цементобетонного покрытия
Ссылаясь на Тендерную документацию, опубликованную 11 ноября 2021 года в соответствии с пунктом 22.2 Раздела I - Инструкции участникам торгов (ИУТ), крайний срок подачи тендерных предложений продлевается с 14 января 2022 года на 4 февраля 2022 года.
ИУТ 22.1 Раздел II – Информационный Лист Тендера (ИЛТ):
Срок подачи тендерных предложений:
Дата: 4 февраля 2022 года
ИУТ 25.1 Раздел II – Информационный Лист Тендера (ИЛТ):
Вскрытия тендерных предложений состоится по адресу:
Адрес улицы: Проспект Мустакиллик, 68
Конференц-зал (Meeting Room), второй этаж Комитета по автомобильным дорогам при Министерстве транспорта Республики Узбекистан