Kimga: Barcha qatnashchilarga Mavzu: ICB №: M39-A-01, 02, 03 M39 avtomobil yo'linining 1255-1315 km qismini rekonstruksiya va modernizatsiya qilish
5440 17-Aprel, 2023 Chop etish Yuklab olish (PDF 12 Kb)
Kimga: Barcha qatnashchilarga
Mavzu: ICB №: M39-A-01, 02, 03 M39 avtomobil yo'linining 1255-1315 km qismini rekonstruksiya va modernizatsiya qilish
Qo'shimacha No.1
2023-yil 9-martdagi dastlabki malakaviy saralash hujjatlarga (PQD) ilova, I boʻlim- Qatnashchilar uchun yoʻriqnomaning (ITA) 17.2-bandiga muvofiq, arizalarni topshirish muddati 2023-yil 20-apreldan 2023-yil 5-maygacha uzaytirildi.
Tanlov takliflarini topshirishning oxirgi muddati bilan bog'liq bo'lgan dastlabki malakaviy saralash hujjatlarining  barcha bandlari, shu jumladan, lekin quyidagi bandlar bilan cheklanmagan holda yangilanadi:
Qatnashchilar uchun yoʻriqnomaning II bo'lim 17.1bandi - dastlabki malaka/kvalifikatsiya ma'lumotlar varag'i (PQDS),
Ariza topshirishning oxirgi muddati:
Sana: 2023 yil 5-may
Vaqt: Toshkent vaqti bilan soat 15:00
Qatnashchilar uchun yoʻriqnomaning II bo'lim  19.1 bandi -  dastlabki malaka/kvalifikatsiya ma'lumotlar varag'i (PQDS)
Arizalar 2023-yil 5-may kuni Toshkent vaqti bilan soat 15:00 da ochilishi kerak.
Manzil: Mustaqillik shoh ko'chasi, 68-uy, Avtomobil yo'llari qo'mitasi, 6-qavat, 622-xona.
Toshkent shahri, Oʻzbekiston Respublikasi
Iltimos, e'tibor bering, ushbu qo'shimcha dastlabki malakaviy saralash hujjatlarining (PQD) I bo'limi – Qatnashchilar/ariza beruvchilar uchun yo'riqnomaning, 8.1-bandga muvofiq chiqarilgandan so'ng, dastlabki malakaviy saralash hujjatlarining ajralmas qismi hisoblanadi.

Кому: Всем участникам Тема: МКТ №:M39-A-01, 02, 03 - Реконструкция и модернизация автомобильной дороги М39, на участке 1255-1315 км
5730 17 апр., 2023 Распечатать Скачать (PDF 91 Kb)
Кому: Всем участникам
Тема: МКТ №:M39-A-01, 02, 03 - Реконструкция и модернизация автомобильной дороги М39, на участке 1255-1315 км
Дополнение №: 1
Ссылка на Документы для предварительного квалификационного отбора (PQD), выпущенные 9 марта 2023 г., в соответствии с Разделом I "Инструкции для заявителя" (ITA), пункт 17.2, срок подачи заявок продлен с 20 апреля 2023 г. до 5 мая 2023 г.
Все пункты предквалификационной документации (PQD), касающиеся крайнего срока подачи/отправления предложений, должны быть обновлены соответствующим образом, включая, помимо прочего, следующие пункты:
Инструкции для заявителя, Раздел II пункт 17.1, - Лист данных для предварительной квалификации (PQDS)
Крайний срок подачи Заявки:
Дата: 5 мая 2023 г.
Время: 15:00 Ташкентское время
Инструкции для заявителя, Раздел II, 19.1- Лист данных для предварительного квалификационного отбора (PQDS)
Открытие/вскрытие  Заявок состоится 5 мая 2023 года в 15:00, Ташкентское время
Адрес: пр. Мустакиллик, 68, Комитет автомобильных дорог, 6-этаж, кабинет  622, г.Ташкент, Республика Узбекистан
Обратите внимание, что это дополнение, выпущенное в соответствии с Документами для предварительного квалификационного отбора (PQD), Раздел I — Инструкции для заявителей, пункт 8.1, становится неотъемлемой частью Документов для предварительного квалификационного отбора.