Osiyo taraqqiyot banki ishtirokidagi "A-373 "Toshkent-O'sh" avtomobil yo'lining 173-176 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi doirasida ishlab chiqilgan "Atrof-muhit monitoringi" hisoboti.
1425 2-Dekabr, 2021 Chop etish Yuklab olish (PDF 9 Kb)
Avtomobil yo'llari qo'mitasi bilan Osiyo taraqqiyot banki (OTB) o'rtasida tuzilgan kelishuvga asosan "A-373 "Toshkent-O'sh" avtomobil yo'lining 173-176 km qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi amalga oshirilmoqda. Loyiha doirasida OTB talablariga asosan ishlab chiqilgan "Atrof-muhit monitoringi" hisoboti yangilandi.
Ushbu hujjat, 2021 yilning oktabrida sanalangan bo'lib, O'zbekiston Respublikasidagi OTB loyihasi uchun taqdim qilingan.

"Environmental Monitoring Report" developed within the implementation of the project "Reconstruction of the A-373 "Tashkent-Osh" road on the 173-176 km section" with the participation of the Asian Development Bank.
1427 December 2, 2021 Print Download (PDF 9 Kb)
According to the agreement between the Committee for Roads and the Asian Development Bank (ADB), the project "Reconstruction of the A-373 "Tashkent-Osh" road on the 173-176 km section" is being implemented. "Environmental Monitoring Report" was developed in accordance with ADB requirements under the project and was updated.
This document is dated October 2021 and was submitted for the ADB project in the Republic of Uzbekistan.