"Osiyo taraqqiyot banki ishtirokidagi A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus- Beyneu" avtomobil yo'lining 673-698 km (25 km) qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi
1437 7-Mart, 2023 Chop etish Yuklab olish (PDF 11 Kb)
KONSALTING XIZMATLARIGA QIZIQISH BILDIRISH UCHUN
SO'ROVNOMA
"Osiyo taraqqiyot banki ishtirokidagi A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus- Beyneu" avtomobil yo'lining 673- 698 km (25 km) qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi
Avtomobil yo'llari qo'mitasi Qoraqalpog'iston Respublikasidagi "Osiyo taraqqiyot     banki ishtirokidagi A-380 "G'uzor-Buxoro-Nukus-Beyneu" avtomobil yo'lining 673-698 km (25km) qismini rekonstruksiya qilish" loyihasi va 4R180 avtomobil yo'lining      0-4 km qismini rekonstruksiya qilish komponentining qurilish-montaj ishlari doirasida qurilishda texnik nazoratni amalga oshiruvchi konsalting kompaniyasi tanlovini o'tkazishni e'lon qiladi.
Konsalting xizmatlari amaldagi standartlar, normalar va amaliyotlarni ko'rib chiqish, ishchi grafikni ko'rib chiqish, qurilish ishlari kontrakti bo'yicha xalqaro pudratchi
tomonidan bajarilgan barcha ishlarni hajmida va sifatida sertifikatsiya qilish, shartnoma bo'yicha ma'muriy ishlar, monitoring va loyihani amalga oshirishdan ijobiy ta'sir
baholanishini yuritishni va shartnomaga asosan boshqa xizmatlarni o'z ichiga oladi.             Ishtirok etuvchi kompaniyalar quyidagi me'zonlar bo'yicha baholanadi: boshqaruv  tajribasi, texnik tajriba, kompaniyaning mamlakat va mintaqa tajribasini o'z ichiga oluvchi geografik tajriba (Qo'shma korxona/konsorsium hamkori sifatida mahalliy
kompaniyalarning ishtiroki afzal ko'riladi).
Yanada to'liq ma'lumot va texnik topshiriqni olish uchun, OTBning CSRN bo'yicha saytiga www.csrn.adb.org  orqali kirishingizni so'raymiz.

Проект "Реконструкция автомобильной дороги А-380 "Гузар – Бухара – Нукус – Бейнеу" на участке 673-698 км" (25 км) с участием АБР
1438 7 марта, 2023 Распечатать Скачать (PDF 108 Kb)
КОНСаЛТинговых УСЛУГ
Настоящим, Комитет по автомобильным дорогам Республики Узбекистан объявляет проведение отбора консалтинговой компании в качестве консультанта по техническому надзору за строительством, в рамках проекта "Реконструкция автомобильной дороги А-380 "Гузар – Бухара – Нукус – Бейнеу" на участке 673-698 км" (25 км) и компонента реконструкции участка 0-4 км автомобильной дороги 4Р180 в Республике Каракалпакстан.
Консультационные услуги будут включать, но не ограничиваться этим, рассмотрение действующих стандартов, норм и практик, обзор рабочего проекта, сертификации всех работ по контракту на строительные работы, в качестве и количестве, выполненные международным подрядчиком, ведение администрирования по контракту, мониторинга и оценки положительного эффекта от реализации проекта.
Компании-участницы будут оцениваться по следующим критериям: управленческий опыт, технический опыт, географический опыт, включающий в себя страновой и региональный опыт компании (приветствуется участие местных компаний в качестве партнера СП/консорциум).
Для более подробной информации и получения Технического задания (ТЗ), просим зайти на сайт АБР по CSRN с www.csrn.adb.org.
Консалтинговая компания будет отобрана в соответствии с процедурами Азиатского банка развития и его Заемщика.